К основному контенту

Шкільний театральний фестиваль – «Золота маска»

Це подія до якої готуються заздалегідь. Підготовка, репетиції , атмосфера співтворчості приносять не менше задоволення , ніж сама вистава. Як проходить перевтілення, як образи наших героїв стають нам близькими, не можливо передати словами.
Ми вже давно зрозуміли, що жанр, який підкорюється нам найкраще – це комедія.
12 грудня на шкільній театральній сцені творчий колектив 10-Б класу презентував виставу «Ханума» за мотивами п’єси грузинського драматурга Авксентія Цагарелі. Ми намагалися подарувати вам гарний настрій і посмішки, передавши гумор і легкий характер спектаклю, створити маленький самобутній світ грузинського кварталу кінця 19 сторіччя. Самі ми одержали задоволення під час репетицій, працюючи над образами веселих і яскравих мешканців Авлабару, нас захоплювала їх винахідливість, їх почуття гумору і вміння долати всі перешкоди. Дуже сподіваємось, що таке саме задоволення одержали і ті, хто прийшов на наш спектакль.

ХАНУМА - сваха - Євгенія Хомицька

КАБАТО - сваха - Валерія Капуста

КНЯЗЬ ВАНО ПАНТІАШВІЛІ – Михайло Кірлан

КОТЕ, його племінник - Михайло Шикаловський

ТЕКЛЕ, його сестра – Єлизавета Картавенко

ТІМОТЕ, його слуга – Ростислав Козорєз

МІКІЧ КОТРЯНЦ, багатий купець – Андрій Громанчук

СОНА, його донька – Дарина Койчева

АКОП, його прикажчик - Єгор Анохін

АНУШ, його мати – Софія Свєчкова

ГУЛІКО МАХНАДЗЕ – Андрій Дворніченко

 Неперевершеними свахами виявилися Євгенія та Валерія, з колоритним гумором і блискавичною акторською грою втілили вони образи своїх героїнь.
Не менш яскравими виявилися інші жіночі образи, кожна з дівчат змогла передати характер своєї героїні надавши їй власних рис.
Не менш талановитою і натхненною була гра хлопців, ми побачили справжнього князя, купця, слугу та прикажчика.
Ну і найвдалішим виявився дебют Єгора. Акоп в його виконанні був справжнім прикажчиком, гуморним, гострим на язик та винахідливим, тим хто може знайти вихід з будь-якої ситуацйї.
Наш запальний настрій та вистава не лишили байдужим і журі конкурсу, яке високо оцінило нашу виставу і наш режисерський задум. Дух нашого творчого настрою передався і членам журі.







Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Наш талант

  В березні 2019 року наш дуже талановитий однокласник, Роман Хомицький, учасник Міжнародних змагань з хореографічного мистецтва разом із командою зайняли перше місце. Їх чуттєвий та романтичний танок "Malade" не залишили байдужими жодного з глядачів. Ми дуже пишаємося Романом і впевнені що це його не остання перемога.

Підсумки першого півріччя

Ось і закінчилося перше півріччя нашого 10 Б класу. Чим воно нам запам’яталося, які події виявилися найцікавішими, найяскравішими. Кожен з нас має свій багаж спогадів і яскравих моментів, але й були ті, що запам’яталися всім і залишили теплий слід. Однією з таких подій виявився традиційний осінній благодійний ярмарок «Промінь добра». Вже не перший рік наш клас презентує страви національної української кухні, а саме « Смачні картопляні страви». Дуже приємно, що нас знають та намагаються знайти, щоб поласувати дерунами, картопляниками, вареничками та багатьма іншими смаколиками.  Нам дуже приємно, що вкотре ми одержуємо грамоту « Найкращий асортимент» на шкільній підсумковій лінійці. Ми змогли створити і свою маленьку ярмаркову традицію.

Конкурс "Видатні Одесити"

На конкурсі "Видатні Одесити" я розповідав про чудову жінку-чарівницю, українську художницю, яка працювала в народному декоративно-прикладному стилі, Зою Сергіївна Пасічну, яка, на жаль, пішла від нас 2 жовтня 2018 року. Її роботи зберігаються в національних музеях України, в приватних колекціях вітчизняних і закордонних поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва. Своєю доповіддю я нагадав, що Одеса має своїх великих митців і вшанував пам'ять однієї з них.